Kas mes esame?

"Jei norite, kad kažkas pavyktų, reikia ieškoti nepramintų kelių, o ne keliauti jau išvažinėtais kitų, nuvalkiotais, patogiais keliais"
/ Jonas Davidsonas Rokfeleris /

Su šiuo šūkiu 2007 metais atvažiavau į žvejų dar mažai žinomą šalį Švediją. Iš pradžių apie ją žinojau tik tiek, kad švedai turi savo karalių, gerai žaidžia ledo ritulį, mėgsta silkę „su kvapeliu“ ir tai, kad šioje šalyje yra daugiau nei 90 000 ežerų!
Bet kur eiti žvejoti? Ar ten leidžiama žvejoti? Ir svarbiausias dalykas - ar tai sudomins žvejį?
Šie klausimai apėmė beveik visą mano dienotvarkę. Žvejyba yra mano pomėgis, todėl per šiuos beveik 10 metų aplankiau keletą šimtų ežerų, džiaugiausi šiaurės kvapu ir suvokiau vietos žvejybos ypatumus. Dabar drąsiai galiu pasakyti - aš žinau, ką reikia daryti!
Nuo mažo namo Švedijos viduryje iki pilno žvejybos komplekso Laplandijoje, Storumano rajone, tai buvo kelias į tai, kas jau pasiekta.

Mes išdidžiai savo bazę vadiname "STORUMAN FISHING", nes dabar ji jau tapo mėgstamiausia atostogų vieta daugybei žvejų!
Drąsiai galime pasakyti, kad mes esame pirmieji, rimtai žvelgiantys į žvejybinį turizmą šiaurės Švedijoje, bei išliekame geriausi dėl ilgametės patirties, įdėto darbo ir neblėstančio entuziazmo.
Mūsų svarbiausias tikslas – suteikti Jums nepamirštamus įspūdžius ir norą sugrįžti dar kartą!

Nei žvyno, nei uodegos
Raivo
"Cope zviedrija" įkūrėjas Švedijoje

Paslaugos

Apgyvendinimas
Mūsų svečiams svarbiausia kokybiškas poilsis, todėl jie apgyvendinami šiltuose, jaukiuose ir pilnai įrengtuose apartamentuose. Be to, yra didelė poilsio salė ir specialiai įrengta patalpa žuvims darinėti..
Žvejybos gidas
Kiekvienam žvejui, atvykusiam į nežinomus žūklės plotus, labai svarbu gauti kuo išsamesnę informaciją apie geriausias žvejybos vietas ir žvejybos būdus konkrečiu momentu - bazės gidai visuomet Jūsų paslaugoms.
Vandens transportas
Mūsų svečių patogumui daugiau kaip 30 motorinių valčių, įvairiuose vandens telkiniuose. Taigi, turėsite galimybę aplankyti daugybę vaizdingų vietų ir išbandyti įvairius žvejybos būdus, sužvejoti įvairios žuvies.
Papildomos paslaugos
Pagal individualų susitarimą su bazės savininku, galite gauti papildomų paslaugų: maitinimą, išsinuomoti lengvą automobilį ar mikroautobusą grupėms, grilio namelį su pirtimi ir kubilu, išrūkyti žuvį ir išsinuomoti kitą įrangą.

Galerija

Bazė

Bazėje žvejų apgyvendinimui turime kambarius, kuriuose gali gyventi 4-7 žmonės. Kambariai pilnai įrengti su visais reikalingais prietaisais, baldais, indais bei nemokamu Wi-Fi. Be to, gyventojai gali naudotis didele „Poilsio erdve“, kur ras įvairių stalo žaidimų, galės pabendrauti su bendraminčiais. Žvejų patogumui įrengta patalpa žuvies darinėjimui bei šaldymo kameros saugojimui. Yra galimybė išsirūkyti žuvį. Už atskirą mokestį gyventojai gali naudotis pirtimi, grilio namu, kubilu.

Žieminė poledinė žūklė

Žieminės žūklės sezonas šiame regione prasideda lapkričio mėnesį ir baigiasi gegužės mėnesį. Tik žiema suteikia žvejams galimybę žvejoti tokiose vietose, į kurias žiemą patekti beveik neįmanoma. Sniego motociklai bei motoriniai ledo grąžtai suteikia žūklei Švediško šiaurinio „šarmo“. Žiemos – pavasario sezonų metu sėkmingiausia didžiausių Europoje sykų žūklė. Šiaurės Švedijos vandenyse puikiausios sąlygos šaltamėgėms žuvims, todėl net giliausią žiemą per didžiausius šalčius žuvys čia nesnaudžia.

Technikos nuoma

Ne visuomet į tolimą kelionę žvejys gali pasiimti viską, ko galėtų prireikti, todėl bazė gali išnuomoti įvairaus inventoriaus: Sniego motociklus, keturračius, mikroautobusą, meškeres, aprangą, palapines, echolotus ir kitokio reikalingo inventoriaus.

Žvejyba vasarą

Atvirojo vandens sezonas šiaurės švedijoje prasideda birželį ir tęsiasi iki spalio mėnesio. Būtent vasarą čia galima žvejoti daugelyje ežerų, upių, kalnų upokšnių, kur jūsų masalų tykoja trofėjinės lydekos, ešeriai, vaivorykštiniai ir margieji upėtakiai, palijos, sykai bei kiršliai. Atviras vanduo suteikia galimybę žvejoti įvairiais žūklės būdais: spiningu, museline meškere, velkiaujant valtimi ir t.t.

Kelionės po Švedijos šiaurę

Neretai bazės svečiai dalį poilsio laiko skiria turistinėms-pažintinėms galimybėms išnaudoti. Jie gali aplankyti kalnų slidinėjimo trąsas, paskraidyti po apylinkes malūnsparniu gėrintis peizažais iš paukščio skrydžio ar aplankant žvejų neliestus aukštikalnių ežerus. Visai šalia bazės sezono metu miškuose auga begalė grybų ir uogų. Jūs turite tai išbandyti!!!

 

Žūklės vietos

Nuostabūs peizažai ir įspūdingos foto akimirkos – tai šiaurės Švedija, kur svajoja sugrįžti kiekvienas žvejas ar tikras gamtos mylėtojas.

Kontaktai

Atstovas Lietuvoje Algirdas Vilius tel. +370 616 92332
Numerių rezervavimas, konsultavimas kelionės ir žūklės klausimais LT RUS PL

email:
web: www.apiezukle.lt/zvejoksvedijoje

VšĮ “Vado studija” įm.kodas 301842997, A/S LT144010040900672775
PVM k. LT100004309018
Ulonų g. 33, Alytus
LT-62161
Lietuva